Články a Aktuality

Vloženo:
20.01.2016
Autor:
Administrator
Zpět

Kotlíkové dotace

Máte zájem o "Kotlíkovou dotaci" a chcete pomoci s jejím vyřízením? Díky programu Kotlíková dotace můžete získat finanční příspěvek na pořízení nového kotle.

Výše kotlíkové dotace pro rok 2016 je 70 – 85 % z uznatelných nákladů, jejichž strop je 150 000 Kč. Maximální výše příspěvku tak činí 127 500 Kč, stanovena je pevně dle účelu využití.

Kotlíkové dotace jsou určeny pro fyzické osoby, majitele rodinných domků maximálně o třech bytových jednotkách, kteří topí kotlem na tuhá paliva (uhlí) s ručním přikládáním a hlavním důvodem této dotace je snížení emisí. Na tyto dotace jsou vyčleněny určité peníze, takže tento program trvá až do jejich vyčerpání, poté už nebudete mít na dotaci nárok.

Veškeré kroky a postupy, jak úspěšně vyřídit dotaci Vám rád vysvětlím na osobní schůzce.

S pozdravem a přáním pěkného dne
Mgr. Marek Polášek
tel.: +420 724 207 054

AKTUÁLNĚ

Velké Karlovice - Mobilní aktuality

KARLOVSKÁ 50

Nepříznivé sněhové podmínky ve Velkých Karlovicích bohužel nedovolí uspořádat předposlední závod seriálu ČEZ SkiTour ani v dalším náhradním termínu. Dospělé závody Karlovské 50 musejí být pro nedostatek sněhu zrušeny. Organizátoři však mohou díky uměle zasněženému malému okruhu v plném rozsahu uspořádat dětské závody, páteční Mini Karlovská se tedy pojede.

Oficiální web:
https://www.ski-tour.cz/karlovska-50/r1

Datum: 25.02.2020 21:18 

Doporučené webové prohlížeče:


Chrome

Firefox

Opera