Café Lanterna

Velké Karlovice

Adresa:
Velké Karlovice čp. 659
756 06

Telefon:
+420 571 477 300

Email a www stránky:
lanterna@valachy.cz
http://www.lanterna.cz

Vyhlášená restaurace čtyřhvězdičkového hotelu Spa hotelu Lanterna již při vstupu zaujme moderním a svěžím designem. Harmonii barev a stylového vybavení korunují umělecká díla mistrů kuchařů servírovaná zkušeným a vstřícným personálem. Restaurace nabízí speciality české i mezinárodní kuchyně, exotické i tradiční valašské pokrmy, nechybí bohatý výběr kvalitních přívlastkových vín a míchaných nápojů. Samozřejmostí jsou i dětská jídla. Ve všedních dnech jsou v nabídce cenově zvýhodněná obědová menu o třech chodech. Součástí restaurace je i kavárenská část Café Lanterna s knihovnou a prostorným proskleným dětským hracím koutkem. Kapacita restaurace je 100 míst. Otevřeno denně 7 – 22.30 hodin.


Coctail bar

Velké Karlovice

Adresa:
Velké Karlovice čp. 659
756 06

Telefon:
+420 571 477 300

Email a www stránky:
lanterna@valachy.cz
http://www.lanterna.cz

Moderní a stylový Cocktail bar ve Spa hotelu Lanterna nabízí více než 190 míchaných drinků, výtečné speciality hotelové restaurace a více než 20 druhů čerstvé italské pizzy. Oblíbené jsou pravidelné sobotní párty se zábavou až do ranních hodin. Cocktail bar má 60 míst k sezení v pohodlných boxech a také u baru, součástí prostor je i malý taneční parket či jukebox. Doporučujeme rezervaci stolu předem. Exotické drinky a nejlahodnější kombinace všech drinků připravují profesionální barmani. Otevřeno denně 17 – 02:00 hodin s provozem kuchyně do 01:30 hodin.


Gril srub Razula

Velké Karlovice

Adresa:
Velké Karlovice 756 06
Telefon:
+420 571 477 389

Email a www stránky:
info@razula.cz
http://www.razula.cz

Rychlé občerstvení nabízí Gril srub Razula na úpatí sjezdovky Razula. Samoobslužný bufet s možností vnitřního i venkovního posezení je vybaven krbem. V pravidelném provozu je v zimní sezóně, v létě je otevřen příležitostně. Otevřeno denně 9 – 16:30 hodin a na večerní lyžování.


Hospoda Kyčerka

Velké Karlovice

Adresa:
Velké Karlovice čp. 774
756 06

Telefon:
+420 739 604 043

Email a www stránky:
hospodakycerka@synot.cz
http://www.skiarealkycerka.cz

Navštivte naši jedinečnou stylovou hospodu Kyčerka a dopřejte si gurmánský zážitek z poctivé domácí valašské kuchyně. V nádherném interiéru zbrusu nové hospody ochutnáte tradiční krajové speciality, které Vám budou servírovány přímo z pece nebo udírny. Nechte se pozvat na bačův sýr, pečený bůček, hovězí jazyk uzený na trnce, valašskou kyselicu, domácí jehněčí speciality, karlovské střapačky, domácí kynuté knedlíky, frgály a jiné lahůdky. Nabízíme i možnost pořádání firemních i rodinných akcí jako jsou večírky, oslavy, rauty, svatby, případně obchodní jednání. více na www.hospodakycerka.cz


Penzion a hospoda Pod Pralesem

Velké Karlovice

Adresa:
Velké Karlovice čp. 545
756 06

Telefon:
+420 603 281 052

Email a www stránky:
penzion@podpralesem.cz
http://www.podpralesem.cz

Zveme Vás k posezení v příjemné valašské hospodě Pod Pralesem. Najdete ji cestou k pralesu Razula v jedné z původních chalup postavených na konci devatenáctého století a její interiér je zařízen v ryze valašském stylu s příjemnou domácí atmosférou. Nechte se zlákat vůní našich vyhlášených specialit, jako jsou kyselice, bryndzové halušky, strapačky se zelím. Samozřejmostí jsou také jídla pro děti. V letních měsících můžete také využít návštěvníky velmi oblíbenou letní terasu. Děti se zabaví v nově rozšířeném dětském koutku či venkovním hřišti se spoustou houpaček, průlezek, mini lezeckou stěnou, krytým pískovištěm a domečkem se skluzavkou. Nejen pro milovníky hudby každoročně pořádáme „Karlovské hudební léto“. Každý pátek v červenci a srpnu se tak můžete těšit na bohatý program vystoupení autorských kapel a písničkářů. Rádi pro Vás uspořádáme firemní akce i rodinné oslavy, svatby. Můžete také využít ubytování v našich útulných pokojích a apartmánech s vlastním sociálním zařízením. Více na www.podpralesem.cz www.karlovskehudebnileto.cz Otevřeno denně.


Restaurace Gallik

Velké Karlovice

Adresa:
Velké Karlovice čp. 875
756 06

Telefon:
+420 - 571 477 390

Email a www stránky:
galik@valachy.cz
http://www.galik.cz

Restaurace Galik je známou a oblíbenou zastávkou turistů, běžkařů, cyklistů a dalších návštěvníků Velkých Karlovic pro svou výbornou a cenově dostupnou kuchyni. Díky pohodové atmosféře a široko daleko vyhlášené domácí kuchyni je restaurace Galik také častým dějištěm firemních a společenských akcí, rodinných oslav či svateb. Ochutnat zde můžete pravé valašské speciality, domácí slivovičku, moravská vína i řadu mezinárodně oblíbených specialit. Každoročně jsou zde pořádány speciální kulinářské týdny, zvěřinové nebo zabijačkové hody, které patří k již tradičním akcím hotelu. Ten si také peče vlastní kvalitní pečivo a vyrábí vlastní dezerty. Restaurace má kapacitu 115 míst a v létě posezení na venkovní terase s kapacitou dalších 30 míst. Otevřeno neděle až čtvrtek 8 – 20 hodin, pátek a sobota 8 – 24 hodin.


Restaurace u muzea

Velké Karlovice

Adresa:
Velké Karlovice čp. 285,
756 06

Telefon:
+420 571 444 293

Email a www stránky:
-
-

Navštivte restauraci U Muzea ,která stojí na místě jedné z nejstarších karlovských hospod která mnohokrát změnila podobu,majitele i název.Dnes nabízí 24 míst v jídelně,64 v restauraci a 50 v salónku.Je vhodná i pro pořádání rodinných oslav,svateb nebo plesů.


Restaurace Vyhlídka

Velké Karlovice

Adresa:
Velké Karlovice čp. 689
756 06

Telefon:
+420 571 477 300

Email a www stránky:
lanterna@valachy
http://www.lanterna.cz

Ve Spa hotelu Lanterna je od září 2010 nově otevřena zážitková restaurace Vyhlídka, určená gurmánům a požitkářům, kteří se nespokojí jen s „obyčejným“ jídlem. V restauraci Vyhlídka si ho mohou vychutnávat skutečně všemi smysly. Důraz je kladen nejen na skladbu pokrmu, ale také jeho prezentaci na talíři a odpovídající styl servírování. Dokonalé spojení představuje spolupráce šéfkuchaře a sommeliéra, který správným doporučením vína dotváří celkový dojem z pokrmu. Jedinečnost zážitků podtrhuje luxusní a zároveň intimní prostředí restaurace s výhledem do okolní krajiny a citlivě designovaným interiérem. Ochutnat můžete i degustační vícebodové menu snoubené s kvalitními moravskými i zahraničními víny. Vyhlídka je ideálním prostorem pro slavnostní večeře, oslavy či romantické posezení pro dva. Kapacita restaurace je 54 míst. Doporučujeme večerní oděv. Otevřeno 19 – 22.30 hodin. Vzhledem k použití čerstvých surovin je nutné místa předem rezervovat.


Resturace u Černého Kokrháče

Velké Karlovice

Adresa:
Velké Karlovice čp. ..., 756 06
Telefon:
+420 776 589 033

Email a www stránky:
-
-

Popis.Stylová Resturace u Černého Kokrháče nabízi místní speciality domáci uchyně,ubytováni v apartmánech i 2 lůžkových pokojích za lidové ceny.


Valašská hospůdka

Velké Karlovice

Adresa:
Velké Karlovice čp. 583
756 06

Telefon:
+420 571 495 500

Email a www stránky:
horal@valachy.cz
http://www.horal-hotel.cz

Útulná Valašská hospůdka stylově obložená dubovým dřevem a nabízející krásný výhled do údolí láká k posezení kolemjdoucí turisty, cyklisty, rodiny s dětmi a především pak labužníky, kteří si rádi vychutnají české i světové speciality v moderní gastronomické úpravě ve stylovém prostředí. Ve všední dny jsou v nabídce cenově zvýhodněná menu, samozřejmostí jsou dětská jídla. Ochutnat můžete i některé vyhlášené speciality, k nimž patří paštička z pečených kachních jater s cibulovou marmeládou, pravá valašská kyselica s uzeným masem, kachní stehýnko s červeným zelím a špekovým knedlíkem nebo halušky. V restauraci je 70 míst k sezení. K Valašské hospůdce přiléhá Sport bar s dětským koutkem se skluzavkou a promítáním pohádek. Sport bar nabízí 40 míst k sezení. Otevřeno neděle až čtvrtek 7 – 22 hodin, pátek a sobota 7 – 24 hodin.


POČASÍ

Předpověď: Zlínský kraj / In-počasí
Fotoalerie - Velké Karlovice
Fotoalerie - Velké Karlovice
Fotoalerie - Velké Karlovice
Fotoalerie - Velké Karlovice
Fotoalerie - Velké Karlovice
Fotoalerie - Velké Karlovice
Fotoalerie - Velké Karlovice

NABÍDKA PRÁCE VSETÍN A OKOLÍ

Volná místa Vsetín
Projekty EU
Projekty EU
Projekty EU
Otevřené brányCzechpointCzechpoint

Doporučené webové prohlížeče:


Chrome

Firefox

Opera