Přepis hlášení místního rozhlasu

Datum hlášení: 23.08.2019

Soukromý podnikatel bude zítra od 12.40 do 13 hodin prodávat u pošty
rané brambory, meruňky, fialový česnek, melouny, cibuli, papriky, rajčata a jiné sezónní zboží.

Penzion Pod Pralesem zve na další koncert Hudebního léta. Dnes od 19 hodin vystoupí kapela Marien.

Na Zvonici na Soláni proběhne zítra od 16 hodin vernisáž výstavy umělců z Valašska v rámci 16. ročníku Valašského salónu. O hudební doprovod se postará cimbálová kapela Valašský výběr.

Taktéž zítra se na Horní Bečvě uskuteční 15. ročník Valašského orienťáku. Orientační závod na horských kolech je určen pro jednotlivce, dvojice i rodiče s dětmi. Registrace bude probíhat od 9. hodin u základní školy. Připraveny jsou bohaté ceny, občerstvení i doprovodný program. Od 17.30 bude probíhat hudební minifestival.

Datum hlášení: 22.08.2019

Do obce přijel soukromý podnikatel, který bude ihned po vyhlášení prodávat u pošty lesní a kanadské borůvky, arónii, jahody, švestky, meruňky, broskve, letní jablka, hrušky, rajčata a brambory. Prodej potrvá do 10 hodin.

Zítra proběhne v oční optice v Karolince zdarma měření zraku. Objednávat se můžete přímo v oční optice nebo na telefonním čísle 774 056 566.

Studénka drůbež nabízí zítra od 11.45 do 12 hodin u pošty k prodeji kuřice, chovné kohouty, husy, kačeny, kalimera, nové brambory, cibuli, česnek, krmné směsi a vitamíny.

Datum hlášení: 22.08.2019

Penzion Pod Pralesem zve na další koncert Hudebního léta. Zítra v 19 hodin vystoupí kapela Marien.

Na Zvonici na Soláni proběhne v sobotu od 16 hodin vernisáž výstavy umělců z Valašska v rámci 16. ročníku Valašského salónu. O hudební doprovod se postará cimbálová kapela Valašský výběr.

V šapitó pod Lanternou probíhá do úterý 27. srpna Týden kultury na Valašsku. Více informací o programu a prodeji vstupenek získáte na webových stránkách tydenkultury.cz.

Charita Nový Hrozenkov pořádá v úterý 27. srpna výlet do Květné zahrady v Kroměříži. Cena zájezdu je 490 Kč, více informací získáte na telefonním čísle 734 875 592.

V informačním centru a knihovně probíhá předprodej vstupenek na koncert Jaroslava Svěceného a Ladislava Horáka s názvem Hudba a zpěv zní chrámem, který se uskuteční v neděli 6. října v místním kostele. Vstupné je 290 Kč.

Datum hlášení: 15.08.2019

Studénka drůbež nabízí zítra od 11.45 do 12 hodin u pošty k prodeji kuřice, chovné kohouty, husy, kačeny, brojlery, kalimera, vejce, nové brambory, cibuli, česnek, krmné směsi a vitamíny.

V sobotu přijede do obce soukromý podnikatel, který bude od 8 hodin do 8.30 prodávat u pošty rané brambory, meruňky, fialový česnek, melouny, cibuli, papriky, rajčata a jiné sezónní zboží.

Zítra bude obcí projíždět 2. etapa cyklistického závodu Czech Tour, která povede z Olomouce do Frýdku-Místku. Přibližně kolem půl třetí odpoledne bude závod projíždět přes Soláň, Jezerné a rozcestí Soláň, kde odbočí na Bumbálku. Zde by závodníci měli projet kolem 15té hodiny. Prosíme občany o zvýšenou opatrnost na komunikaci během průjezdu závodu obcí.

Penzion Pod Pralesem zve na další koncert Hudebního léta. Zítra v 19 hodin vystoupí písničkář Pavel Helan.

V sobotu 17. srpna sehraje FC Velké Karlovice + Karolinka svůj první mistrovský zápas podzimní části Krajského přeboru na domácím hřišti s hostujícím celkem Luhačovice. Začátek utkání je v 16.30.

Od středy 21. do úterý 28. srpna proběhne v šapitó pod Lanternou tradiční Týden kultury na Valašsku. Více informací o programu a prodeji vstupenek získáte na webových stránkách tydenkultury.cz.

Datum hlášení: 14.08.2019

Soukromé kamenictví přijímá ihned po vyhlášení na místním hřbitově objednávky na broušení starých pomníků a žuly, zhotovení nových pomníků, opravy písma, veškeré betonáže a opravy kolem pomníků. Dále nabízí lampy, vázy a vitríny. Příjem objednávek potrvá do 12 hodin.

Zítra od 8 do 15 hodin můžete využít na obecním úřadě služeb Občanské poradny Vsetín. Konzultace poradny jsou bezplatné.

V pátek bude obcí projíždět 2. etapa cyklistického závodu Czech Tour, která povede z Olomouce do Frýdku-Místku. Přibližně kolem půl třetí odpoledne bude závod projíždět přes Soláň, Jezerné a rozcestí Soláň, kde odbočí na Bumbálku. Zde by závodníci měli projet kolem 15té hodiny. Prosíme občany o zvýšenou opatrnost na komunikaci během průjezdu závodu obcí.

Charita Nový Hrozenkov pořádá v úterý 27. srpna výlet do Květné zahrady v Kroměříži. Cena zájezdu je 490 Kč, více informací získáte na telefonním čísle 734 875 592.

Datum hlášení: 09.08.2019

Penzion Pod Pralesem zve na další koncert Hudebního léta. Dnes v 19 hodin vystoupí vsetínská kapela Noca.

Zítra proběhne na Soláni v amfiteátru a na Zvonici 12. ročník mezinárodního folklorního festivalu Léto na Soláni 2019. Program je připraven od 11té hodiny až do večerních hodin. Součástí festivalu je také tvořivá dílna pro děti.

Na louce Horňansko u parkoviště přírodního koupaliště Balaton se zítra a v neděli uskuteční II. ročník Valašských letokruhů. Po oba dny začíná program v 9 hodin, součástí je i řemeslný jarmark a výstava uměleckých řemesel.

Datum hlášení: 08.08.2019

Dnes od 16.30 bude u pošty prodávat soukromý prodejce moravské meruňky z vlastního sadu, cena 35 Kč za 1 kg.

Studénka drůbež nabízí zítra od 11.45 do 12 hodin u pošty k prodeji kuřice různých barev, chovné kohouty, kačeny, housata, káčata, husokačeny, brojlery, holokrčky, nové brambory, cibuli, česnek, krmné směsi a vitamíny.

Penzion Pod Pralesem zve na další koncert Hudebního léta. Zítra v 19 hodin vystoupí vsetínská kapela Noca.

V sobotu proběhne na Soláni na Zvonici a v amfiteátru 12. ročník mezinárodního folklorního festivalu Léto na Soláni 2019. Program je připraven od 11té hodiny až do večerních hodin. Součástí festivalu je také tvořivá dílna pro děti.

Na louce Horňansko u parkoviště přírodního koupaliště Balaton se v sobotu a v neděli uskuteční II. ročník Valašských letokruhů. Po oba dny začíná program v 9 hodin, součástí je i řemeslný jarmark a výstava uměleckých řemesel.

?>