Přepis hlášení místního rozhlasu

Datum hlášení: 18.04.2019

Do obce přijel soukromý podnikatel, který bude ihned po vyhlášení prodávat u pošty jablka různých odrůd, hrušky, lískové a vlašské ořechy, brambory na uskladnění a česnek. Prodej potrvá do 13 hodin.

Studénka drůbež nabízí zítra od 12 hodin do 12.15 u pošty k prodeji kuřice různých barev, chovné kohouty, krůty, kačeny, housata, káčata, husokačeny, perličky, konzumní brambory, cibuli, krmné směsi a vitamíny.

Datum hlášení: 18.04.2019

V sobotu 20. dubna od 8 hodin se na Balatoně v Novém Hrozenkově uskuteční rybářské závody s názvem Velikonoční kapr. Připravena je bohatá tombola i občerstvení, parkování je zdarma.

Taktéž v sobotu sehraje FC Velké Karlovice + Karolinka další mistrovský zápas Krajského přeboru na domácím hřišti s hostujícím celkem Skaštice. Začátek utkání je v 16 hodin.

Pozvánky na nedělní program:

Karlovské muzeum pořádá od 9 do 15 hodin Velikonoční šmigrustování. Součástí programu je mimo jiné řemeslný jarmark, vystoupí cimbálová muzika Kyčerka, Karlovjanky, Karlovjánek a dětský pěvecký sbor při Základní škole Velké Karlovice.

Od 13 hodin zve Informační centrum Zvonice Soláň na zdobení velikonočních kraslic, pletení pomlázek, pečení velikonočních dobrot, zdobení perníčků a dobový kolotoč. Program doprovodí cimbálová muzika Soláň.

V 17 hodin se v karlovském kostele koná velikonoční varhanní koncert. Vstupné je dobrovolné.

Upozorňujeme, že svoz komunálního odpadu příští týden proběhne v úterý 23. dubna.

Na závěr si Vám dovoluji popřát jménem vedení obce a zaměstnanců obecního úřadu příjemné prožití velikonočních svátků.

Datum hlášení: 17.04.2019

Upozorňujeme, že svoz komunálního odpadu bude příští týden probíhat v úterý 22. dubna.

V informačním centru a v knihovně probíhá předprodej vstupenek na vystoupení Jana Špilara, představitele světové kadeřnické špičky, které se uskuteční v neděli 12. května v 15 hodin v kinosále U Potockých. Tématem bude mimo jiné vnější a vnitřní krása člověka, tělo, duše a péče o vlasy. Vylosovaní zájemci budou během show zdarma ostříháni. Cena vstupného je 100 Kč.

Cukrárna Velké Karlovice nabízí k Velikonocům výběr zákusků a čajového pečiva, otevřeno má v pátek i v sobotu.

Datum hlášení: 16.04.2019

Do obce přijel soukromý podnikatel, který bude ihned po vyhlášení prodávat u pošty jablka různých odrůd, hrušky, lískové a vlašské ořechy, brambory na uskladnění a česnek. Prodej potrvá do 12.30.

Cukrárna Velké Karlovice nabízí k Velikonocům výběr zákusků a čajového pečiva, otevřeno má v pátek i v sobotu.

Datum hlášení: 15.04.2019

Zelenina Juvita Uherský Brod bude dnes od 10.30 do 10.50 prodávat u pošty sadbové brambory z Vysočiny, cibuli, česnek, konzumní brambory, jablka, čerstvou hlívu ústřičnou, žampiony, české sazenice jahod a další ovoce a zeleninu.
Dále nabízí český med a olejové svíčky.

Studénka drůbež nabízí v úterý 16. dubna od 15.15 do 15.30 u pošty k prodeji kuřice různých barev, chovné kohouty, krůty, kačeny, housata, konzumní brambory, cibuli, krmné směsi a vitamíny.

Datum hlášení: 11.04.2019

Studénka drůbež nabízí v pátek 12. dubna od 12 hodin do 12.15 u pošty k prodeji kuřice různých barev, chovné kohouty, krůty, kačeny, housata, brojlerová kuřata, konzumní brambory, cibuli, krmné směsi a vitamíny.

V sobotu 13. dubna sehraje FC Velké Karlovice + Karolinka další zápas Krajské soutěže dorostu na hřišti v Karolince s hostujícím celkem z Kateřinic. Začátek utkání je v 10 hodin.

Datum hlášení: 10.04.2019

Upozorňujeme, že tento týden bude knihovna z důvodu nemoci uzavřena.

Občanská právní poradna, která bývá k dispozici občanům na obecním úřadě, zítra odpadá z důvodu školení pracovnic poradny.

Na pokladně obecního úřadu můžete provést úhradu poplatku za svoz komunálního odpadu a poplatku za psa.

Datum hlášení: 09.04.2019

Do obce přijel soukromý podnikatel, který bude od 9 hodin prodávat u pošty jablka různých odrůd vhodná i na uskladnění, hrušky, lískové a vlašské ořechy, brambory na uskladnění a česnek. Prodej potrvá do 12 hodin.

Datum hlášení: 09.04.2019

Upozorňujeme, že tento týden bude knihovna z důvodu nemoci uzavřena.

?>